Четвер, 18.04.2024, 15:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Календар новин
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Друзі сайту
Статистика
Головна » Архів матеріалів
В п'ятницю 22-го та у неділю 24-го Азот зіграв з Говерлою у серіі ігр за 7-8 місця. Перший матч був виграний нами доволі легко з рахунком 87-75. Підтримували команду на фан-секторі приблизно 35 чоловік і ,зважаючи на те, що більшість новеньких вже втягнулася в процес, звук був дуже пристойним. Основні ж трибуни були напівпорожніми. Можливо вплинуло те, що вирішили грати першу гру у нашому місті і не всі болільники знали про це. А можливо за такий довгий сезон баскетбол вже трохи приївся і фактично ці матчі нічого не вирішують (думаю принципової різниці між сьомим та восьмим місцями наразі не має, дебютний сезон вдався і це найголовніше).
Недільний матч було програно 90-91 і за словами очевидців, він був дуже напружений, що в принципі не є рідкістю для ігор між цими командами. На секторі стояло приблизно 25 чоловік, що за останній час стало досить негативним результатом (на початку сезону про таке можна було тільки мріяти). Остання гра відбудеться вже ... Читати далі »
Переглядів: 556 | Додав: kropich | Дата: 25.05.2009 | Коментарі (0)

Горняк-Спорт - Сталь 0:1 Лешко(73)

Как бы не хотелось собрать поболее человек на эту поездку,но в итоге утром 24-го ехать собрались всего три человека.В итоге,одно чудо проснулось только тогда,когда мы уже были на автовокзале и в кармане лежали приобретенные белеты.Немного на него поматюкавшись решили все-таки ехать вдвоем.В маршрутке разговорились с человеком,который возвращался к себе домой,как раз в Комсомольск и загодя выяснили как нам добратся до стадио.Как нам пообещали:"У нас в городе заблудится тяжело".

Приезд в конечную точку нашего маршрута выглядел довольно спецефически.Минув Кременчуг (впечатления из окна маршрутки:помесь наших "Черемушек",Днепростроя и Романково),проехав минут 20 по-трассе,которая практически по-всей протяженности шла в сосновом лесу,вьехали в некий населенный пункт.Лес,какие-то дома,лес,поворот,еще поворот,небольшая тряска на ухабах,какое-то маленькое здание с навесо ... Читати далі »

Переглядів: 614 | Додав: NemeziS | Дата: 25.05.2009 | Коментарі (6)

Комсомольск.

Ну чтож,завтра рано утром увезет нас автобус далеко от Родины (Днепродзержинска тоесть).И куда же мы собрались?Что есть и чем славен город Комсомольск?

Если судить по-отзывам тех,кто пробивали выезд туда за свои команды,то:"пердь редкая и гопоты навалом",из-за последней команда заслужила "гордое" название Гопняк-Спорт.

Немного инфы,непосредственно о самом городе:

                                                           

Комсомольск — город областного значения в Полтавской области Украины. Расположен на левом берегу Днепра. Имеет железнодорожную станцию Золотнишино. В состав г. Комсомольска входят семь смежных сёл: Дмитровка, Базалуки, Кияшки, Колгоспна гора, Кузьменки и Солонцы.Население 54 414 чел. (2008)
Возник в 1960 году как рабочее поселение при Днепровском горно-обогатительном комби ... Читати далі »
Переглядів: 790 | Додав: NemeziS | Дата: 23.05.2009 | Коментарі (3)

Ну все правильно,у кого-нибудь,да возникал вопрос об этом игроке забивающем чуть ли не в каждом матче.В этом сезоне у нашего форварда уже 17 голов.Результативность,завидная активность и незаурядная (как для 2-й лиги) техника.Вот такой он у нас прям замечательный :-)

                                       

Бережной Денис Викторович

Дата рождения: 17 марта 1984 года.
Место рождения: Донецк.
Воспитанник: ДЮСШ "Металлург"(Запорожье).
Первый тренер: Дячко А.А.
Выступал за команды:
"Таврия"(Новониколаевка)
 ЗАлК(Запорожье)
"Скорук"(Томаковка)
"Кайсар"(Кзыл-Орда, Казахстан)
"Титан"(Армянск)
"Горняк"(Кривой Рог).
В "Стали" - с 2009 года.

Вот такой,в принципе,ничем не примечательный список.Кто у нас идеал форварда?Мартынюк,Сытя.Надеюсь,что следущим в этом списке будет именн ... Читати далі »

Переглядів: 789 | Додав: NemeziS | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (2)

Сталь Д 4 : 1 Гірник

Голы:Бережной (15),Саркис (20),Кальченко (35), Бережной (40) - Чудак (44)
 
Казалось бы,действительно,что еще?Команда выигрывает с крупным счетом,главный конкурент - ФК Полтава играет вничью и  мы их догоняем по-очкам,около 40 человек на секторе...Ан-нет,негатива хватает.

На матч довелось попасть только к концу перерыву.Пока добирался,зашел на сайт ПФЛ,в онлайн-трансляции матчазначилось следующее:"40-я минута,счет 1:0".

"О,опять Бережной забил", - думаю я и тут  звонок одного из наших ребят:

- Ты знаешь какой счет?!

- Ну,1:0 вроде...

- 4:1!!!Мы их рвем!!

Ооо...ноги просто сами понесли на стадио...

Пообщавшись с одним из наших довелось выяснить,что поддержка была слабой...

- Людей мало?

- Да нет,хватает.

Ну и черт с ним пойдем на трибуну...

Ооо...жара-то какая,"розу" с шеи лучше снять,потому что шарфик при +30 приносит минимум комфорта и удовольстви ... Читати далі »

Переглядів: 518 | Додав: NemeziS | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (3)

       Як сказав один із лідерів: Одна з НАЙГІРШИХ шиз на баскеті в сезоні!!!

  Проблеми почалися ще з самого ранку, коли стало відомо що люди на яких так сподівалися не поїдуть... За пів години до запланованого від'їзду точно було відомо що їде наша п"ятірка яка була у Сумах і ще кілька чоловік, всього приблизно вісімка... Але приблизно за годину вдалося зібрати моб і заповнити мікроб. Контингент, що правда, залишав бажати кращого... Таким чином хоч із запізненням але все таки вирушив повний мікроб.

  Дорога до запору пройшла швидко і без особливих пригод. Безпосередньо до залу ми зайшли як раз у той момент коли представляли команди.

  Шиза на початку матчу була непогана, десь на 4 це точно. Але після великої перерви все змінилося на гірше:

по-перше: на секторі чомусь були далеко не всі (це чітко видно на фотках з балкону);

по-друге: команда, як ... Читати далі »
Переглядів: 547 | Додав: Миша:) | Дата: 19.05.2009 | Коментарі (5)

На черговий виїзд відправилось п'ятеро людей. Один з найкращих показників сезону...
З розкладом поїздів нам пощастило, і вже о 7-30 ранку ми всі були у Сумах (не зважаючи на те хто звідки їхав). Нічого не чекаючи ми відправились у місто, яке справило досить таки приємне враження. Через деякий час місцевий хлопець "в теме" примкнув до нас, супроводивши нас безпосередньо до стадіо.
Стадіо - окрема тема для обговорення. Стадіон "Ювілейний" - просто БОМБА!!! З середини маючий 2 яруси і близько 27 000 місць(інфа не достовірна), а ззовні нагадуючий своєю червоною цеглою аглійський "Хайбері".
Після цього ми дізнавшись, що поруч тече річка Псьол відправились на пляж, на якому відбулася одна з найцікавіших подій виїзду: нас прошманали))))
Все почалося з того, що місцеві АСАВ побачили, на лавках спить група людей(тобто ми) і вирішили перевірити нас. А закінчилось все тим, що пробили серійні номери всіх телефонів, а мене особисто заставили показати вени, що виглядало зі сторони ду ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: Миша:) | Дата: 19.05.2009 | Коментарі (0)

В суботу 16.05.09 Сталь грала на виїзді у м.Суми з одноіменною командою і зіграла в нічию 0:0, а в неділю Азот грав на виїзді у Запоріжжі з Ферро-ЗНТУ і програв з рахунком 93:81. Обидві команди не залишились без підтримки наших супортерів. Звіти з виїздів будуть найближчим часом.
Переглядів: 539 | Додав: kropich | Дата: 18.05.2009 | Коментарі (0)

 

Штанга, перекладина, нереализованный пенальти, гол со второго одиннадцатиметрового на 94 минуте игры и побоище футболистов с фанатами – таков итог нервного и принципиального матча между ФК «Полтава» и харьковским «Арсеналом», окончившегося вничью 1:1.

 

Домашняя игра с харьковским «Арсеналом» была принципиальна для ФК «Полтава» еще и из-за того, что сразу несколько воспитанников этого клуба играют сейчас в рядах лидера соревнований второй лиги. Это если не считать географического соседства, потуг «Полтавы» выйти в ... Читати далі »

Переглядів: 724 | Додав: kropich | Дата: 18.05.2009 | Коментарі (1)

На жаль, дива не сталось і черговий, 29-й тур у групі А вже відбудеться без участі черкаського „Дніпра”... таким чином черкащани, вслід за „Десною-2”, „Княжою-2”, „Коростенем” та „Оболонню-2” стали п’ятою жертвою кризи у лізі. Таким чином ще одна область в Україні залишилась без команди майстрів...

Вот такое,к сожалению довелось прочитать сегодня на сайте ПФЛ.Очень жаль черкасских ребят - одни из лучших ультрас во второй лиге и остались без любимой команды.Скорейшего возвращения "Днепру"!

P.S.  Мде,кто бы там не сидел в "VIP-ложе" "Металлурга",но радует,что хоть такие еще есть. 

           

Переглядів: 587 | Додав: NemeziS | Дата: 16.05.2009 | Коментарі (1)

« 1 2 3 4 5 6 »
Copyright MyCorp © 2024