Пошук
Друзі сайту
Статистика
      Баскетбольний клуб «ДніпроАзот» є одним з наймолодших клубів України. Команду, що захищає спортивні кольори однойменного підприємства, було створено в 2005 році за ініціативою голови профспілкового комітету «ДніпроАзот» Григорія Потуремця.
      Першим турніром, в котрому взяли участь дніпродзержинські баскетболісти, став чемпіонат України серед аматорських команд 2005/06 рр. «ДніпроАзот» успішно пройшов перший раунд змагань, але у фіналі центрального регіону поступився перепусткою у завершальну стадію турніру спортсменам з Запоріжжя. Потенціал колективу було далеко не вичерпано, тому на сезон 2006/07 рр. «ДніпроАзот» заявився у першу лігу національного чемпіонату. Посівши у турніри підсумкове четверте місце дніпродзержинці всього за рік змогли завоювати підвищення в класі, і отримати перепустку до Вищої ліги.
      В перших двох сезонах команду тренував Юрій Мокієнко. Початковою задачею баскетболістів на сезон 2007/08 рр. було потрапляння у фінальний турнір Вищої ліги. Якісне поповнення команди (Алферов, Шакула, Квітковський, Борисенко) укупі зі здоровою атмосферою у колективі дозволило «ДніпроАзоту» вдало стартувати в чемпіонаті, обігравши майбутнього переможця ліги БК «Донецьк». Як результат, дебютувавши у Вищій лізі, дніпродзержинський клуб одразу посів друге місце чемпіонату. Срібні нагороди завоювали Сергій Алферов, Тимур Євсєєвичев, Єгор Большаков, Роман Литвин, Євген Буяков, Михайло Підопригора, Роман Німенко, Костянтин Шакула, Станіслав Дикий, Ярослав Квітковський, Юрій Тороп, Віктор Давиденко, Михайло Зайцев, Олексій Борисенко, Олександр Єршов. Тренували «ДніпроАзот» в сезоні 07/08 Олександр Євсєєвичев та Юрій Мокієнко.