Статистика
Головна » 2009 » Липень » 8 » Контрольні поєдинки "Сталі"
Контрольні поєдинки "Сталі"
09:12
Оскільки мовчить офіційний сайт і про підготовку команди доводиться дізнаватися тільки з чуток, викладаємо два звіти з контрольних матчів нашої команди, взятих з різних спортивних сайтів. Нажаль вони писалися про команди, які були суперниками дніпродзержинців, тому жодної інформації про склад "Сталі" не маємо.

«Кремінь»: бойова нічия зі «сталеварами»
Богдан Супрун

Минулий чемпіонат у групі Б другої ліги «Кремінь» завершив на 14-му місці.
Свій черговий товариський поєдинок команда з Кременчука провела у Дніпродзержинську з місцевою «Сталлю».
Невдала спроба «Сталі» повернутися до першої ліги спонукала керівництво клубу шукати підсилення. Схоже, тими, хто повинен зміцнити атакуючу міць команди стануть колишні форварди «Кременя» Олег Коваленко і Руслан Борш.
Крім цих двох гравців можна згадати ще Винника, який у цьому матчі не грав, а також Озюма й Сіверчука, які свого часу були на перегляді у «Кремені».
Господарі задіяли більшу кількість новачків, тому гості протягом усієї гри виглядали краще. Щоправда, дніпродзержинці все-таки забили першими. Але вже на 40-й хвилині Євген Апришко хлестким ударом здалеку зрівняв рахунок.
На початку другого тайму Ігор Кірієнко другий матч поспіль продемонстрував своє вміння виконувати штрафні удари. Надпотужний постріл метрів з 35-ти не залишив жодного шансу голкіперу «Сталі». Проте господарям вдалося піти від поразки. Підсумковий рахунок матчу – 2:2.
У складі «Кременя» засвітився черговий потенційний новачок. Сергій Дячко за амплуа форвард, останні два сезони виступав за дубль дніпропетровського «Дніпра».
У понеділок, 6 липня, «Кремінь» зіграє з молодіжним складом «Ворскли».
«СТАЛЬ» Д – «КРЕМІНЬ» – 2:2 (1:1)
Голи у «Кременя»: Апришко (0:1). Кірієнко (1:2).
«Кремінь»:Р.Чумак (А.Олійник, 46), Д.Волошин (Львов, 74), Черномор, Проненко (Лисенко, 84), Обревко, Степанчук (Тининик, 59), Курелєх (Глибокий, 79), Апришко, Собко (Кухта, 81), А.Тимченко (Дячко, 62), Кірієнко (Немченко, 67).

fckremin.com.ua

Від себе можу додати - дивився гру у першому таймі. Нерви не витримали у перерві пішов. Одним словом цирк. Коли новачки команди , стоячи втрьох в метрі від воріт не можуть замкнути передачу низом і ухиляються від падаючого м'яча, замість того, щоб зіграти головою, а у голкіпера м'яч у руках не тримається, то чого можна сподіватися від "Сталі" в чемпіонаті? Першої ліги? Хоч би в область не вилетіти.
В составі команди значився дніпродзержинець Передистий.
Переглядів: 783 | Додав: kropich | Рейтинг: 0.0/0 |